حوزه معاونت پژوهشی

دانلود فرم هاي پروپوزال ارشد

 

دانلود فرمت پايان نامه كارشناسي

word

 

pdf 

 


 

دانلود فرمهاي خريد تجهيزات

فرم الف      فرم ب    فرم پ

 


 

دانلود فرم تعهد نامه انتشار مقاله

 دانلود 1       دانلود2

 


 

 شيوه نامه تشويق مقاله هاي علمي  دانشگاه آزاد اسلامي ادامه مطلب ....

 


 ketabe sherin

 

وا‍ژه‌نامه كاربردي حسابداري شيرين،توسط آقاي ايمان خاكساري عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي، واحد اسفراين گردآوري شده است. اين كتاب شامل بيش از سه هزار

واژه تخصصي است كه در نگارش آن مجموعه لغات فني مرتبط با رشته حسابداري از تمامي كتاب ‌هاي درسي تخصصي اين رشته تا مقطع كارشناسي استخراج و به صورت يك

مجموعه ارايه گرديده است، كه بدين جهت اين كتاب داراي رويكرد جديدي است. مخاطبان اصلي كتاب دانشجويان، فارغ‌التحصيلان و علاقه‌مندان رشته حسابداري و مديريت

مي‌باشند. مطالعه اين كتاب، براي دانشجويان و فارغ‌التحصيلان رشته زبان انگليسي كه علاقه‌مند به ترجمه متون حسابداري هستند، نيز بسيار مفيد است.

 


نحوه درج Affiliation درمقالات انگليسي

 


 آموزش جبر خطی، در یک اثر دانشگاهی

 کتاب"جبر خطی همراه با مثال‌هایی از مهندسی و کدهای" MATLAB در 6 فصلاز سوی انتشارات دانش‌نگار منتشر شد. دانلود.....  


 کتاب سي و سه روش براي كمك به شمارش اعداد در فهرست کتاب‌های مناسب دوره ابتدایی وزارت آموزش و پرورش ادامه مطلب........

 


 چاپ کتاب توسط عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اسفراین  

به گزارش روابط عمومي ؛ کتاب ریاضیات مقدماتی توسط اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اسفراین آقایان مهدی ایمان‌پرست و حمید دارابی توسط انتشارات جهاد دانشگاهی در 1000 نسخه چاپ و منتشر شد .

گفتنی است این کتاب به عنوان کتاب ماه ، ماهنامه تخصیی علوم و فنون که به معرفی و تحلیل برخی کتاب های جدید حوزه دانش می پردازد، مورد نقد و بررسی قرار گرفته است .

در هفتاد و یکمین شماره ماهنامه علوم فنون علی کیانی در نخستین بخش این ماهنامه به بررسی کتاب «ریاضیات مقدماتی» اثر مشترک مهدی ایمان‌پرست و حمید دارابی پرداخته و سادگی و روان‌ بودن مفاهیم، استفاده از علایم، کادرها، شیوه نگارشی جدید و همچنین ارایه مثال‌ها و تمرین‌های فراوان را از ویژگی‌های قابل ذکر این اثر دانسته است.

وی می‌نویسد: «یکی از ایده‌های جالب کتاب حضور جملاتی مربوط به مفاهیم آموزشی و ریاضیات است که در جای جای اثر دیده می‌شوند و می‌توانند خستگی ناشی از مباحث خشک ریاضی را به زیبایی‌های آن تبدیل کند.»

 

بررسي و تحليل كتاب رياضيات مقدماتي

 


 

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی

 

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی شهرستان با مشارکت آموزشکده فنی و مهندسی، دانشگاه آزاد اسلامی و مجتمع آموزش عالی علوم پزشکی اسفراین از 25 لغایت 30 آذرماه 1391 در محل آموزشکده فنی و مهندسی برگزار گردید. 

 

غرفه دانشگاه آزاد اسلامی شامل مقالات، پایان نامه ها و کتب تالیفی اساتید، طرح های پژوهشی اساتید، پروژه ها و اختراعات دانشجویان است. از جمله این اختراعات می توان به ربات جاسوسی که توسط آقای جواد ولیپور دانشجوی رشته مکانیک طراحی شده، اشاره نمود. شما را به بازدید از این نمایشگاه دعوت می کنیم.

 


برگزاری سخنرانی با عنوان "چالش های پیش روی حسابداران و حسابرسان" به مناسبت هفته پژوهش

در این جلسه آقای افشین قوی اندام مدع موسسه حسابرسی "آئین محاسبات و همکاران" ضمن مقایسه واحدهای درسی رشته حسابداری در ایران و سایر کشورها نکاتی را به شرح ذیل برای دانشجویان یادآوری نمود.

1) تسلط بر مطالب درسی

2) اهمیت دادن به دوره کارآموزی

3) افزایش مهارتهای رایانه ای

4) یادگیری نرم افزارهای حسابداری

5) یادگیری زبان انگلیسی

 

در انتهای جلسه نیز دانشجویان به بیان سوالات خود پرداختند.